Izandakoa

Fernández García, Josu argazkia
Fernández García, Josu

III. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1989-11-17)

    Ángel Toña Güenaga-k ordezkatua

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1989-11-17)

    Ángel Toña Güenaga-k ordezkatua

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Aholkularia (1989-03-02 / 1992-01-09)

    Juan Carlos Gutiérrez Pinedo-k ordezkatua