Izandakoa

García Crespo, Milagros argazkia
García Crespo, Milagros

III. Legealdia

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Lehendakaria (1989-03-02 / 1991-12-20)

    José Miguel Bonilla Regadera-k ordezkatua

  • Ekonomia eta Plangintza Saila: Sailburua (1987-03-01 / 1989-02-14)

    Luis Atienza Serna-k ordezkatua