Izandakoa

Bonilla Regadera, José Miguel argazkia
Bonilla Regadera, José Miguel

IX. Legealdia

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Aholkularia (2009-06-18 / 2015-06-25)

IV. Legealdia

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Hautagaia (1992-02-25 / 1992-02-28)
  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Aholkularia (1992-02-28 / 1995-03-10)

    Milagros García Crespo ordezkatu zuen