Izandakoa

Murueta-Goyena Scola, Ricardo argazkia
Murueta-Goyena Scola, Ricardo

V. Legealdia

  • Estadistika Euskal Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-03-27 / )

IV. Legealdia

  • Estadistika Euskal Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-09 / 1994-08-30)

III. Legealdia

  • Estadistika Euskal Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-03-11 / 1991-04-09)