Izandakoa

Ramírez Martínez, Jesús María argazkia
Ramírez Martínez, Jesús María

IV. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (1991-04-05 / 1991-04-19)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1991-04-03 / 1992-12-21)