Izandakoa

Peña Somavilla, Rakel argazkia
Peña Somavilla, Rakel
Lanbidea :
Administraria
Hizkuntzak :
Euskara eta gaztelania

VII. Legealdia

  • Araba, Bizkaia eta Gipuzkoako Sozialista Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (2004-01-16 / 2005-02-22)

    Antton Morcillo Torres ordezkatu zuen

  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (2004-01-29 / 2005-02-22)

    Antton Morcillo Torres ordezkatu zuen

  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2004-01-29 / 2005-02-22)

    Antton Morcillo Torres ordezkatu zuen

  • Osasun Batzordea: Kidea (2004-01-29 / 2005-02-22)

    Araitz Zubimendi Izaga ordezkatu zuen

  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2004-01-29 / 2005-02-22)

    Araitz Zubimendi Izaga ordezkatu zuen

VI. Legealdia

  • Euskal Herritarrok Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Bigarren Lehendakariordea (1998-11-25 / 2001-06-08)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Bigarren Lehendakariordea (1999-02-04 / 2001-06-08)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1998-12-04 / 1999-02-10)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)
  • Osasun Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)
  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)

V. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (1998-01-13 / 1998-09-01)

    Mati Iturralde Martínez de Lizardui ordezkatu zuen

  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1998-01-19 / 1998-09-01)

    Karmelo Landa Mendibe ordezkatu zuen

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1998-01-18 / 1998-11-25)

    Karmelo Landa Mendibe ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1998-01-18 / 1998-09-01)

    Itziar Aizpurua Egaña ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1998-01-18 / 1998-09-01)

    Tasio Erkizia Almandoz ordezkatu zuen

Alderdi politikoetako karguak

  • Batasuneko Mahai Nazionaleko kidea

Beste kargo publiko batzuk

  • Legebiltzarreko bigarren lehendakariordea izandakoa. Arabako Biltzar Nagusietako prokuradorea izandakoa.