Izandakoa

Astibia Legorburu, Aurkene argazkia
Astibia Legorburu, Aurkene
Lanbidea :
Irakaslea
Hizkuntzak :
Euskara, gaztelania

VI. Legealdia

  • Euskal Herritarrok Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)

V. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (1998-01-22 / 1998-09-01)

    Jose Mari Olarra Agiriano ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1998-01-22 / 1998-09-01)

    Tasio Erkizia Almandoz ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1998-01-22 / 1998-09-01)

    Itziar Aizpurua Egaña ordezkatu zuen

Beste kargo publiko batzuk

  • Oreretako zinegotzi ohia.

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Irakaslea ikastolan.