Izandakoa

Guevara Saleta, Juan Ramón argazkia
Guevara Saleta, Juan Ramón

V. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Hautagaia (1998-07-21 / 1998-07-24)
  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1998-07-24 / 1999-10-05)

    Javier Guevara Saleta ordezkatu zuen

  • Autonomi Elkarteko Hauteskunde Batzordeko Kideak: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1998-07-24 / 1999-10-05)

    Javier Guevara Saleta ordezkatu zuen

IV. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-03-15 / 1995-04-11)
  • Autonomi Elkarteko Hauteskunde Batzordeko Kideak: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-03-15 / 1995-04-11)