Izandakoa

Quiroga Cia, Arantza argazkia
Quiroga Cia, Arantza
Titulazioa :
Zuzenbidean lizentziatua. IESEaren Administrazio Kontseiluetako Emakumeak Programa
Hizkuntzak :
Gaztelera; euskera erdi mailakoa; ingelesa erdi mailakoa

X. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2012-11-20 / 2015-10-19)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (2012-11-27 / 2013-05-20)

    Borja Sémper Pascual-ek ordezkatua

  • Erakunde, Segurtasun eta Justizia batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2013-05-28)

    Borja Sémper Pascual-ek ordezkatua

  • Ogasun eta Aurrekontu Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2013-05-28)

    Borja Sémper Pascual-ek ordezkatua

  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea: Kidea (2013-01-15 / 2015-10-19)

    Nerea Llanos Gómez-ek ordezkatua

IX. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2009-04-03 / 2012-11-19)
  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Lehendakaria (2009-04-03 / 2012-11-19)
  • Eusko Legebiltzarreko Lehendakaritza: Lehendakaria (2009-04-03 / 2012-11-19)
  • Erregelamendu eta Gobernu Batzordea: Lehendakaria (2009-05-27 / 2012-11-19)

VIII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2005-06-07 / 2009-01-06)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2007-01-30 / 2008-10-13)
    1. Roberto Blanco Pascual ordezkatu zuen
    2. Manuel Michelena Iguaran-ek ordezkatua
  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Lehendakaria (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2007-01-30)

    Roberto Blanco Pascual-ek ordezkatua

  • Etorkizuneko Balenciaga museoari buruz atzemandako irregulartasunak ikertzeko batzordea: Kidea (2008-06-13 / 2009-01-06)
  • Gizarte Ongizateko Euskal Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2006-10-05 / 2009-10-02)

VII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2001-12-31 / 2005-05-16)

    María San Gil Noain ordezkatu zuen

  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (2001-12-26 / 2005-02-22)

    María San Gil Noain ordezkatu zuen

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (2004-12-21 / 2005-05-16)

    Gonzalo Machin Esposito ordezkatu zuen

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2003-11-04 / 2005-02-22)

    Iñaki Oyarzabal de Miguel ordezkatu zuen

  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2001-12-26 / 2005-02-22)

    M.ª José Usandizaga Rodríguez ordezkatu zuen

VI. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)
  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)

Alderdi politikoetako karguak

  • Euskadiko PPko lehendakari ordea