Izandakoa

Usín Fernández, Koldo argazkia
Usín Fernández, Koldo

Lanbidea : Enpresen Administrazioan Teknikoa

VI. Legealdia

  • Mistoa-Ezker Batua/Izquierda Unida/Berdeak Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1998-12-04 / 1999-02-10)
  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Euskal Herriko Foru Zuzenbide Zibilari buruzko Legea Gipuzkoako Foru Zibilari dagokionez Aldatzeko Batzorde Berezia: Kidea (1999-10-20 / 2001-03-20)
  • Drogamenpekotasunen Aholku Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-06-22 / 2001-03-20)

Alderdi politikoetako karguak

  • Gasteizko IU/EBko Koordinatzaile Nagusia. IU/EBren Arabako eta Euskadiko Kontseilu Politikoko kide.

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • "Amigos de Valpuesta" (Valliaposita) kultur elkartearen lehendakari.