Izandakoa

Elorrieta García, Javier argazkia
Elorrieta García, Javier
Lanbidea :
Telefónica-ko Zuzendaria
Hizkuntzak :
Frantsesa.

VI. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1999-04-13 / 2000-03-31)
    1. Rosa M.ª Díez González ordezkatu zuen
    2. M.ª Isabel Celaá Diéguez-ek ordezkatua
  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 1999-09-17)

    Carlos Totorica Izaguirre-k ordezkatua

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Iritzi-artikuluak (País, Diario 16, El Mundo, Tiempo). Narratiba eta poesia.