Izandakoa

Martínez de Luna Unanue, Igone argazkia
Martínez de Luna Unanue, Igone

V. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Lehendakaria (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Bateraezintasun Batzordea: Idazkaria (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1995-03-08 / 1995-09-28)
    1. Nekane Altzelai Uliondo ordezkatu zuen
    2. María Carrera Aranberri-k ordezkatua
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Idazkaria (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Euskadin sekta suntsitzaileek eta menpekotasunezkoek duten finkapenari buruzko inkesta batzordea: Idazkaria (1997-03-05 / 1998-09-01)