Izandakoa

Goikoetxea Labaka, Yon argazkia
Goikoetxea Labaka, Yon
Lanbidea :
Soziologoa
Hizkuntzak :
Euskera, gaztelera, ingelesa

VI. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Lehendakariordea (1999-02-04 / 2001-03-20)
  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Lehendakariordea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1998-12-04 / 1999-02-10)
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Lehendakaria (1999-02-04 / 2001-03-20)
  • Euskal Herriko Foru Zuzenbide Zibilari buruzko Legea Gipuzkoako Foru Zibilari dagokionez Aldatzeko Batzorde Berezia: Kidea (1999-10-20 / 2001-03-20)
  • Euskal Gizataldeekiko eta Etxeekiko Harremanetarako Aholku Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-04-21 / 2001-12-19)
  • Gastu Bereiziak Kontrolatzeko Batzordea: Kidea (1999-03-17 / 2001-03-20)

Alderdi politikoetako karguak

  • Gipuzkoako EAren lehendakaria.