Izandakoa

Salazar de Andrés, Antonio argazkia
Salazar de Andrés, Antonio

Lanbidea : Abokatua

VII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2005-02-22)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2005-02-22)
  • Bateraezintasun Batzordea: Lehendakariordea (2001-06-15 / 2001-09-25)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2005-02-22)
  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (2001-12-26 / 2005-02-22)

    Pablo Alejandro Mosquera Mata ordezkatu zuen

  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2005-02-22)

VI. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)

Alderdi politikoetako karguak

  • Arabako Alderdi Popularreko idazkaria.

Beste kargo publiko batzuk

  • Arabako Biltzar Nagusietako bigaren lehendakariordea.