Izandakoa

Usandizaga Rodríguez, M.ª José argazkia
Usandizaga Rodríguez, M.ª José

Lanbidea : Funcionaria de la Administración General del Estado

VII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2005-02-22)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (2004-01-29 / 2004-10-27)
    1. Carlos M.ª de Urquijo Valdivielso ordezkatu zuen
    2. Ignacio Gamero Delgado-k ordezkatua
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2001-12-26 / 2004-10-27)
    1. M.ª Eugenia García Rico ordezkatu zuen
    2. Ignacio Gamero Delgado-k ordezkatua
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2004-10-27)

    Ignacio Gamero Delgado-k ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2004-01-29)

    Iñaki Ortega Cachón-ek ordezkatua

  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2001-12-28)

    Arantza Quiroga Cia-k ordezkatua

VI. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2000-01-26)

    Juan Carlos Araniguría Rodrigo-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2000-01-26)

    Juan Carlos Araniguría Rodrigo-k ordezkatua

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2000-01-26)

    Ricardo Hueso Abancens-ek ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2000-01-26)

    Juan Carlos Araniguría Rodrigo-k ordezkatua

  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2000-01-26)

    María José Lafuente Orive-k ordezkatua

Alderdi politikoetako karguak

  • Gipuzkoako PPko idazkari nagusia.

Beste kargo publiko batzuk

  • Donostiako Udaleko zinegotzia.

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Lan-harremanetako graduatua.