Izandakoa

Díez Usabiaga, Rafa argazkia
Díez Usabiaga, Rafa
Lanbidea :
Sindikalista
Hizkuntzak :
Euskara, gaztelania eta frantsesa (irakurtzeko)

VI. Legealdia

  • Euskal Herritarrok Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)

III. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)

II. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)

Alderdi politikoetako karguak

  • LAB sindikatuaren idazkari nagusia.