Izandakoa

Etxeberria Arbelaiz, José Antonio argazkia
Etxeberria Arbelaiz, José Antonio

VI. Legealdia

  • Euskal Herritarrok Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)
  • Euskal Herriko Foru Zuzenbide Zibilari buruzko Legea Gipuzkoako Foru Zibilari dagokionez Aldatzeko Batzorde Berezia: Idazkaria (1999-10-20 / 2001-03-20)