Izandakoa

Gordejuela Kortazar, Kepa argazkia
Gordejuela Kortazar, Kepa

VI. Legealdia

  • Euskal Herritarrok Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1998-12-01 / 2001-03-20)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-05)

    Josu Urrutikoetxea Bengoetxea-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Idazkaria (1998-12-04 / 1999-02-10)
  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Osasun Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)

Alderdi politikoetako karguak

  • HBko Mahai Nazionaleko kidea.