Izandakoa

Irarragorri Viguera, Jasone argazkia
Irarragorri Viguera, Jasone

VI. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-10-01 / 2002-03-27)

V. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Idazkaria (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-11-25)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Idazkaria (1995-01-18 / 1995-09-28)

    María Carrera Aranberri-k ordezkatua

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-03-22)
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Idazkaria (1995-03-22 / 1998-09-01)
  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Hautagaia (1995-04-10 / 1995-05-05)
  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-05-05 / 1999-10-01)

III. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1989-05-11 / 1991-04-11)