Izandakoa

Agirre Kerexeta, Iñigo argazkia
Agirre Kerexeta, Iñigo

III. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1987-10-06 / 1987-11-24)
    1. Emilio Guevara Saleta ordezkatu zuen
    2. José Antonio Rubalkaba Quintana-k ordezkatua
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-07-26)

    Txomin Aurrekoetxea Iza-k ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Lehendakaria (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Idazkaria (1987-04-09 / 1990-09-03)

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1985-02-20 / 1986-10-01)

    José Ángel Cuerda Montoya ordezkatu zuen

  • Lurralde-Antolaketa, Garraioak eta Turismo Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1986-09-17 / 1987-01-08)

    Iñaki Mirena Anasagasti Olabeaga ordezkatu zuen

  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Lehendakariordea (1984-05-03 / 1986-10-01)