Izandakoa

Amuriza Zarraonaindia, Xabier Cruz argazkia
Amuriza Zarraonaindia, Xabier Cruz

III. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)

II. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1986-09-30 / 1986-10-01)

    Txomin Ziluaga Arrate ordezkatu zuen