Izandakoa

Aso Martínez, Antxon argazkia
Aso Martínez, Antxon

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-10-13 / 1990-09-03)

    José Fernández Lara ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1989-03-08 / 1990-09-03)

    Alberto Pérez García ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1989-11-13 / 1990-09-03)

    Augusto Borderas Gaztambide ordezkatu zuen

  • Euskal Autonomi Elkarteari Doakionetarako Espainia eta Europako Elkarteetako Erakundeen Arteko Harremanei Jarraitzeko Batzorde Berezia: Kidea (1988-07-01 / 1990-09-03)

    Alberto Pérez García ordezkatu zuen