Izandakoa

Auzmendi Aierbe, Martín argazkia
Auzmendi Aierbe, Martín

IV. Legealdia

  • Lan eta Gizarte Segurantza Saila: Sailburua (1991-02-01 / 1991-09-30)

III. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1987-03-11 / 1990-09-03)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-06-26)

    Kepa Aulestia Urrutia-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1987-03-11 / 1990-09-03)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1990-09-03)

I. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Idazkaria (1980-04-30 / 1984-01-19)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1981-04-02)