Izandakoa

Blasco de Imaz, Carlos argazkia
Blasco de Imaz, Carlos

III. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1987-10-06)

    Mercedes Villacián Peñalosa-k ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1989-10-06 / 1990-03-08)
    1. José Ángel Cuerda Montoya ordezkatu zuen
    2. Ana Bereciartua Arriaran-ek ordezkatua
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Euskal Autonomi Elkarteari Doakionetarako Espainia eta Europako Elkarteetako Erakundeen Arteko Harremanei Jarraitzeko Batzorde Berezia: Kidea (1988-06-23 / 1990-09-03)

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1981-09-18)

    Juan José M.ª Ochoa de Eribe Elorza-k ordezkatua

  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1981-04-02)
  • Merkataritza eta Turismo Saila: Sailburua (1980-04-01 / 1984-03-31)