Izandakoa

Caño Moreno, Javier argazkia
Caño Moreno, Javier

IV. Legealdia

  • Justizia Saila: Sailburua (1991-02-01 / 1991-09-30)

III. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1987-03-11 / 1990-09-03)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-12-18)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1990-09-03)

II. Legealdia

  • Lan Saila: Sailburua (1984-04-01 / 1985-01-01)

I. Legealdia

  • Lehendakaritza Saila: Sailburua (1980-04-01 / 1982-05-13)
  • Lehendakaritza eta Justizia Sala: Sailburua (1982-05-14 / 1984-03-31)