Izandakoa

Echenique González, Guillermo argazkia
Echenique González, Guillermo

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1989-09-07 / 1990-09-03)

    Javier Gómez Piñeiro ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Lehendakariordea (1989-11-10 / 1990-09-03)

    Fernando Buesa Blanco ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1990-02-13 / 1990-09-03)

    Odón Elorza González ordezkatu zuen