Izandakoa

Elkoro Unamuno, José Luis argazkia
Elkoro Unamuno, José Luis

III. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1988-07-05 / 1990-09-03)

    Carlos Yoldi Múgica ordezkatu zuen

II. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)