Izandakoa

Labayen Sansinenea, Ramón argazkia
Labayen Sansinenea, Ramón

III. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1987-10-09 / 1990-09-03)

    Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain ordezkatu zuen

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1988-09-08)

    Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain-ek ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1988-09-08 / 1990-09-03)

    Juan José Ibarretxe Markuartu ordezkatu zuen

I. Legealdia

  • Kultur Saila: Sailburua (1980-04-01 / 1983-04-12)