Izandakoa

Llanos Ortiz de Landaluce, Armando argazkia
Llanos Ortiz de Landaluce, Armando

III. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-10-06 / 1990-09-03)

    Alberto Ansola Maiztegui ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1987-10-05 / 1990-09-03)

    Alberto Ansola Maiztegui ordezkatu zuen

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1987-10-09 / 1990-09-03)

    Emilio Guevara Saleta ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1987-10-09 / 1990-09-03)

    Alberto Ansola Maiztegui ordezkatu zuen

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1986-07-09 / 1986-10-01)

    Emilio Olabarria Muñoz ordezkatu zuen