Izandakoa

Marco Tabar, Alfredo argazkia
Marco Tabar, Alfredo

III. Legealdia

  • Misto-CDS Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Bigarren Idazkaria (1987-01-08 / 1990-12-18)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1987-03-11 / 1990-09-03)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Bigarren Idazkaria (1987-03-18 / 1990-12-18)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1989-11-20 / 1990-09-03)

    José Manuel Barquero Vázquez ordezkatu zuen

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1990-09-03)

I. Legealdia

  • Centristas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1983-05-25)
  • Centro Democrático y Social Taldeko Legebiltzarkidea (1983-05-25 / 1984-01-19)
  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Kidea (1981-05-12 / 1983-05-25)

    Gonzalo Urbistondo Ruiz de Galarreta ordezkatu zuen

  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Kidea (1983-05-25 / 1984-01-19)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1983-03-03 / 1983-05-25)

    Jesús M.ª Viana Santa Cruz ordezkatu zuen

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1983-05-25 / 1983-12-28)

    Carlos Sainz Angulo-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1980-04-29 / 1981-05-12)

    Carlos Sainz Angulo-k ordezkatua

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1980-07-23 / 1981-05-12)

    Gonzalo Urbistondo Ruiz de Galarreta-k ordezkatua

  • Eskabidezko Batzordea: Kidea (1983-03-03 / 1983-05-25)

    Carlos Sainz Angulo ordezkatu zuen

  • Eskabidezko Batzordea: Kidea (1983-05-25 / 1984-01-19)
  • Foru-Legea, Herri-Legea eta Lege Berezia Zaindu, Aldatu eta Egiteratzeko Berarizko Batzordea: Kidea (1983-06-30 / 1984-01-19)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1981-06-10 / 1984-01-19)