Izandakoa

Martín Herrera, José Miguel argazkia
Martín Herrera, José Miguel

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1990-01-30 / 1990-09-03)

    José M.ª Gurruchaga Zapirain ordezkatu zuen

  • Hirigintza, Etxebizitza eta Ingurumen Saila: Sailburua (1987-03-01 / 1991-01-31)