Izandakoa

de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ª argazkia
de Urquijo Valdivielso, Carlos M.ª
Titulazioa :
Lan-harremanetako graduatua.
Lanbidea :
Lan-harremanetako graduatua.

IX. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2009-04-03 / 2012-01-07)

    Roberto Blanco Pascual-ek ordezkatua

  • Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-01-07)

    Iñaki Oyarzabal de Miguel-ek ordezkatua

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2012-01-07)

    Roberto Blanco Pascual-ek ordezkatua

  • EITBren Kontrol Batzordea: Lehendakariordea (2009-05-27 / 2012-01-07)

    Roberto Blanco Pascual-ek ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2009-05-27 / 2011-10-05)
  • Bateraezintasun Batzordea: Lehendakariordea (2011-10-05 / 2012-01-07)

    Roberto Blanco Pascual-ek ordezkatua

  • Gastu Bereiziak Kontrolatzeko Batzordea: Kidea (2009-06-24 / 2012-01-07)

VIII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2005-06-07 / 2009-04-03)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-04-03)
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2006-06-30 / 2009-09-24)
  • Gastu Bereiziak Kontrolatzeko Batzordea: Kidea (2005-11-24 / 2009-06-24)

VII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2004-01-13)

    Santiago Abascal Conde-k ordezkatua

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2004-01-13)

    M.ª José Usandizaga Rodríguez-ek ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2004-01-13)

    Antonio Damborenea Basterrechea-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2001-06-15 / 2001-09-25)
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2004-01-13)

    Santiago Abascal Conde-k ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2004-01-13)

    Santiago Abascal Conde-k ordezkatua

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2004-01-13)
  • Gastu Bereiziak Kontrolatzeko Batzordea: Kidea (2002-02-07 / 2004-01-13)

VI. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 2001-03-20)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-06-08)
  • Bateraezintasun Batzordea: Lehendakariordea (1998-12-04 / 1999-02-10)
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-05-07 / 2002-03-27)
  • Gastu Bereiziak Kontrolatzeko Batzordea: Kidea (1999-03-17 / 2002-03-20)

V. Legealdia

  • Popular Vasco Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1995-02-28 / 1998-09-01)

    Gregorio Ordóñez Fenollar ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-02-28)

    M.ª Eugenia García Rico-k ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-02-28)

    M.ª Eugenia García Rico-k ordezkatua

  • Kanpo Ekintzaren Jarraipenerako Batzordea: Kidea (1995-02-28 / 1998-09-01)

    Antonio Damborenea Basterrechea ordezkatu zuen

IV. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Hautagaia (1991-04-10 / 1991-04-11)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1991-04-11 / 1995-05-05)

Alderdi politikoetako karguak

  • Arabako eta Euskadiko Alderdi Popularraren Batzorde Eragileko kidea. Alderdi Popularreko Zuzendaritza Batzorde Nazionaleko kidea.

Beste kargo publiko batzuk

  • Laudioko Udaleko Zinegotzia. EITBko aholkularia