Izandakoa

Murua Arregui, Imanol argazkia
Murua Arregui, Imanol

VII. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Hautagaia (2005-03-08 / 2005-04-26)

III. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1987-03-24 / 1987-10-06)
    1. Juan José Pujana Arza ordezkatu zuen
    2. Miren Agurne Irusta Estala-k ordezkatua