Izandakoa

Olaverri Zazpe, Javier argazkia
Olaverri Zazpe, Javier

III. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)

II. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Industria, Enerjia, Merkataritza, Nekazaritza eta Arrantzua Batzordea: Idazkaria (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Lurralde-Antolaketa, Garraioak eta Turismo Batzordea: Lehendakaria (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Erresumatik Eusko Jaurlaritzara eta Foru-Diputaziotarako Eskuraketen Artarako Batzorde Berezia: Kidea (1984-10-18 / 1986-10-01)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1984-10-10 / 1984-12-11)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1984-12-13 / 1985-02-14)

I. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1984-01-19)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Idazkaria (1980-07-23 / 1983-03-03)

    Juan Infante Escudero-k ordezkatua

  • Lemoizko Zentral Nuklearrari buruzko Ikerketa Batzorde Berezia: Lehendakariordea (1980-07-23 / 1984-01-19)
  • Uholdeak Sortutako Arazoen Jarraipenerako Batzorde Berezia: Idazkaria (1983-09-21 / 1984-01-19)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1981-06-10 / 1984-01-19)
  • II eta III Bateango Batzordea: Kidea (1981-05-14 / 1981-05-27)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1981-04-02)