Izandakoa

Pérez García, Alberto argazkia
Pérez García, Alberto

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-03-08)

    Antxon Aso Martínez-ek ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Euskal Autonomi Elkarteari Doakionetarako Espainia eta Europako Elkarteetako Erakundeen Arteko Harremanei Jarraitzeko Batzorde Berezia: Kidea (1988-06-23 / 1988-07-01)

    Antxon Aso Martínez-ek ordezkatua

II. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Industria, Enerjia, Merkataritza, Nekazaritza eta Arrantzua Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)

I. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1982-12-01 / 1984-01-19)

    Ricardo García Damborenea ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1982-12-06 / 1984-01-19)

    Ramón Jauregui Atondo ordezkatu zuen

  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1982-12-06 / 1983-06-01)

    Ricardo García Damborenea ordezkatu zuen

  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Lehendakariordea (1983-06-01 / 1984-01-19)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1982-12-06 / 1984-01-19)

    Ramón Jauregui Atondo ordezkatu zuen

  • IV eta V Bateango Batzordea: Kidea (1983-11-24 / 1984-01-19)