Izandakoa

Sagastagoitia Monasterio, Josu argazkia
Sagastagoitia Monasterio, Josu

III. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Lehendakariordea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1987-10-09)

    Isabel Orbe Garay-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-12-18)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1987-10-06)

    Luis Bandrés Unanue-k ordezkatua

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Industria, Enerjia, Merkataritza, Nekazaritza eta Arrantzua Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Lurralde-Antolaketa, Garraioak eta Turismo Batzordea: Lehendakariordea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Erresumatik Eusko Jaurlaritzara eta Foru-Diputaziotarako Eskuraketen Artarako Batzorde Berezia: Kidea (1984-10-18 / 1986-10-01)