Izandakoa

Sainz Angulo, Carlos argazkia
Sainz Angulo, Carlos

III. Legealdia

  • Misto-CDS Taldeko Legebiltzarkidea (1987-02-24 / 1990-09-03)

    Jesús M.ª Viana Santa Cruz ordezkatu zuen

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-11-20)

    Pablo Alejandro Mosquera Mata-k ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1989-12-19 / 1990-09-03)

    Pablo Alejandro Mosquera Mata ordezkatu zuen

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1987-03-11 / 1990-09-03)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1991-04-19)

I. Legealdia

  • Centristas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1983-05-25)
  • Centro Democrático y Social Taldeko Legebiltzarkidea (1983-05-25 / 1984-01-19)
  • Lurralde Antolakizun eta Arlopolitikarako Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1981-05-21)
  • Lurralde Antolakizun eta Arlopolitikarako Batzordea: Lehendakariordea (1981-05-21 / 1983-05-25)
  • Lurralde Antolakizun eta Arlopolitikarako Batzordea: Lehendakariordea (1983-05-25 / 1984-01-19)
  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1981-05-12)

    Gonzalo Urbistondo Ruiz de Galarreta-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1983-12-28 / 1984-03-22)

    Alfredo Marco Tabar ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1981-05-12 / 1983-05-25)

    Alfredo Marco Tabar ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1983-05-25 / 1984-01-19)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1983-03-03 / 1983-05-25)

    Gonzalo Urbistondo Ruiz de Galarreta ordezkatu zuen

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1983-05-25 / 1984-01-19)
  • Eskabidezko Batzordea: Kidea (1980-07-23 / 1983-03-03)

    Alfredo Marco Tabar-ek ordezkatua

  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Kidea (1982-02-11 / 1983-05-25)
  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Kidea (1983-05-25 / 1984-01-19)
  • Eskakizun Batzordea: Kidea (1983-04-20 / 1983-05-25)
  • Eskakizun Batzordea: Kidea (1983-05-25 / 1994-01-19)
  • Uholdeak Sortutako Arazoen Jarraipenerako Batzorde Berezia: Kidea (1983-09-21 / 1984-01-19)
  • II eta III Bateango Batzordea: Kidea (1981-05-14 / 1981-05-27)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1981-04-02)