Izandakoa

Jauregui Atondo, Ramón argazkia
Jauregui Atondo, Ramón

V. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1994-12-02 / 1995-01-20)

    Jesús M.ª Eguiguren Imaz-ek ordezkatua

  • Justizia, Ekonomia, Lan eta Gizarte Segurantza Saila: Sailburua (1995-01-01 / 1997-09-30)

    Francisco Egea Garcia-k ordezkatua

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1991-02-19 / 1994-08-30)

    José Antonio Maturana Plaza ordezkatu zuen

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-11-30)

III. Legealdia

  • Eusko Jaurlaritza: EJ Lehendakariordea (1987-03-01 / 1991-01-31)

I. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1983-01-13)

    Jesús M.ª Eguiguren Imaz-ek ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1982-12-06)

    Alberto Pérez García-k ordezkatua

  • Lurralde Antolakizun eta Arlopolitikarako Batzordea: Kidea (1982-12-06 / 1983-01-13)
    1. Juan Manuel Eguiagaray Ucelay ordezkatu zuen
    2. Jesús M.ª Eguiguren Imaz-ek ordezkatua
  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Lehendakariordea (1980-04-30 / 1983-01-13)

    Alfonso Martínez Pérez-ek ordezkatua

  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1981-06-10 / 1982-12-06)

    Alberto Pérez García-k ordezkatua

  • II eta III Bateango Batzordea: Kidea (1981-05-14 / 1981-05-27)
  • II eta V Bateango Batzordea: Lehendakariordea (1980-10-29 / 1981-04-02)