Izandakoa

Samaniego Izarra, Félix Leopoldo argazkia
Samaniego Izarra, Félix Leopoldo

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1989-11-07 / 1990-09-03)

    Rafael Cruz Sáenz Castro ordezkatu zuen

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1989-11-13 / 1990-09-03)

    Javier Gómez Piñeiro ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1990-06-05 / 1990-09-03)

    Ana Ariz Bidondo ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1990-06-05 / 1990-09-03)

    Ana Ariz Bidondo ordezkatu zuen

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1989-11-13 / 1990-09-03)

    Alfonso Martínez Pérez ordezkatu zuen

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1989-11-13 / 1990-09-03)

    Augusto Borderas Gaztambide ordezkatu zuen