Izandakoa

Santamaría Rodríguez, Josefina argazkia
Santamaría Rodríguez, Josefina

III. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1989-11-21 / 1990-09-03)

    José Ángel Cuerda Montoya ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1990-02-06 / 1990-09-03)

    Mercedes Villacián Peñalosa ordezkatu zuen

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1989-12-12 / 1990-09-03)

    José Ángel Cuerda Montoya ordezkatu zuen

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1989-12-12 / 1990-09-03)

    Francisco José Ormazabal Zamakona ordezkatu zuen

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-09-21)
  • Misto Taldeko Legebiltzarkidea (1986-09-21 / 1986-10-01)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1984-09-14 / 1986-09-21)

    Sabin Intxaurraga Mendibil ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1986-09-24 / 1986-10-01)
  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-09-21)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1986-09-24 / 1986-10-01)
  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1984-09-14)

    Sabin Intxaurraga Mendibil-ek ordezkatua

  • Drogazaletasunen Aurkako Jarraipen, Zaingo eta Bultzatze Batzorde Berezia Batzorde Berezia: Kidea (1985-04-26 / 1986-09-21)
  • Drogazaletasunen Aurkako Jarraipen, Zaingo eta Bultzatze Batzorde Berezia Batzorde Berezia: Kidea (1986-09-24 / 1986-10-01)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1984-10-10 / 1984-12-11)