Izandakoa

Azua Mendia, Jon Imanol argazkia
Azua Mendia, Jon Imanol

IV. Legealdia

  • Eusko Jaurlaritza: EJ Lehendakariordea (1991-02-01 / 1994-12-31)
  • Industria eta Merkataritza Saila: Sailburua (1991-02-01 / 1991-09-30)
  • Industri Saila: Sailburua (1991-09-30 / 1994-12-31)

III. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1987-11-11)

    Xabier Aguirre Bilbao-k ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1987-11-11)

    Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain-ek ordezkatua

II. Legealdia

  • Lan, Osasun eta Gizarte Segurantza Saila: Sailburua (1985-01-01 / 1987-02-28)