Izandakoa

Irusta Estala, Miren Agurne argazkia
Irusta Estala, Miren Agurne

III. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1987-07-24 / 1989-09-07)
    1. Carlos Garaikoetxea Urriza ordezkatu zuen
    2. Jesús María Akizu Ormazabal-ek ordezkatua
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1987-10-06 / 1989-09-07)
    1. Imanol Murua Arregui ordezkatu zuen
    2. Ana Bereciartua Arriaran-ek ordezkatua
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1987-10-06 / 1989-09-07)
    1. M.ª Jesús Aguirre Uribe ordezkatu zuen
    2. Ana Bereciartua Arriaran-ek ordezkatua
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1987-10-06 / 1989-09-07)
    1. Mercedes Villacián Peñalosa ordezkatu zuen
    2. Ana Bereciartua Arriaran-ek ordezkatua

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-06-06 / 1986-09-21)

    José Miguel Olano Alzua ordezkatu zuen

  • Misto Taldeko Legebiltzarkidea (1986-09-21 / 1986-10-01)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1984-06-06 / 1986-09-21)

    José Miguel Olano Alzua ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1986-09-24 / 1986-10-01)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1984-06-06 / 1986-09-21)

    José Miguel Olano Alzua ordezkatu zuen

  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Kidea (1986-09-24 / 1986-10-01)
  • Drogazaletasunen Aurkako Jarraipen, Zaingo eta Bultzatze Batzorde Berezia Batzorde Berezia: Kidea (1985-04-26 / 1986-09-21)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1984-10-10 / 1984-12-11)