Izandakoa

Fernández Lara, José argazkia
Fernández Lara, José

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-04-15 / 1987-10-13)
    1. Manuel Huertas Vicente ordezkatu zuen
    2. Antxon Aso Martínez-ek ordezkatua

II. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Lurralde-Antolaketa, Garraioak eta Turismo Batzordea: Idazkaria (1984-05-03 / 1986-10-01)