Izandakoa

Guimón Ugartechea, Julen argazkia
Guimón Ugartechea, Julen

III. Legealdia

  • Misto-Partido Popular Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-05-29)

    Leopoldo Barreda de los Ríos-ek ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-05-29)

    Leopoldo Barreda de los Ríos-ek ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1989-11-20 / 1990-05-29)
    1. José Manuel Barquero Vázquez ordezkatu zuen
    2. Leopoldo Barreda de los Ríos-ek ordezkatua
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1989-11-20 / 1990-05-29)
    1. José Manuel Barquero Vázquez ordezkatu zuen
    2. Leopoldo Barreda de los Ríos-ek ordezkatua
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-05-29)

    Leopoldo Barreda de los Ríos-ek ordezkatua

  • Euskal Autonomi Elkarteari Doakionetarako Espainia eta Europako Elkarteetako Erakundeen Arteko Harremanei Jarraitzeko Batzorde Berezia: Kidea (1988-06-23 / 1990-05-29)

    Leopoldo Barreda de los Ríos-ek ordezkatua