Izandakoa

Olarte Lasa, Gotzon argazkia
Olarte Lasa, Gotzon

VII. Legealdia

  • Herri Kontuen Euskal Epaitegia: Aholkularia (2002-03-27 / )

III. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1989-07-10)

    Ana Bereciartua Arriaran-ek ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-07-10)

    Jesús María Akizu Ormazabal-ek ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-07-10)

    Jesús María Akizu Ormazabal-ek ordezkatua