Izandakoa

Aguirre Uribe, M.ª Jesús argazkia
Aguirre Uribe, M.ª Jesús

III. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1988-01-27)

    Ángel Calvo del Río-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1987-03-11 / 1988-01-27)

    Ángel Calvo del Río-k ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1988-01-27)

    Ángel Calvo del Río-k ordezkatua

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1987-10-06)

    Miren Agurne Irusta Estala-k ordezkatua

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1988-01-27)

    Ángel Calvo del Río-k ordezkatua