Izandakoa

Makua Zarandona, José M.ª argazkia
Makua Zarandona, José M.ª

III. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1987-06-29)

    Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain-ek ordezkatua

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1987-03-11 / 1987-06-29)

    Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain-ek ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1987-06-29)

    Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain-ek ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1987-06-29)

    Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain-ek ordezkatua

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1987-06-29)

    Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain-ek ordezkatua

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1984-01-19)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1981-06-10 / 1984-01-19)
  • II eta III Bateango Batzordea: Kidea (1981-05-14 / 1981-05-27)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1981-04-02)