Izandakoa

Gómez Piñeiro, Javier argazkia
Gómez Piñeiro, Javier

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1989-09-07)

    Guillermo Echenique González-ek ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-09-07)

    Félix Leopoldo Samaniego Izarra-k ordezkatua

II. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Lehendakariordea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Lurralde-Antolaketa, Garraioak eta Turismo Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1984-10-10 / 1984-12-11)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1984-12-13 / 1985-02-14)