Izandakoa

Larrinaga Apraiz, Jon argazkia
Larrinaga Apraiz, Jon

IV. Legealdia

  • Hirigintza, Etxebizitza eta Ingurumen Saila: Sailburua (1991-02-01 / 1991-09-30)
  • Ekonomia, Plangintza eta Ingurumen Saila: Sailburua (1991-09-30 / 1994-12-31)

III. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1987-03-05)

    Xabier Garmendia Martínez-ek ordezkatua