Izandakoa

Garmendia Galbete, Koro argazkia
Garmendia Galbete, Koro

III. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1989-11-14)

    Máximo Goikoetxea Ferreiro-k ordezkatua

  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Lehen Idazkaria (1987-01-08 / 1989-11-14)

    Máximo Goikoetxea Ferreiro-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Lehen Idazkaria (1987-03-18 / 1989-11-14)

    Máximo Goikoetxea Ferreiro-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1987-03-11 / 1989-11-14)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-11-14)

    Xabier Markiegi Candina-k ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-11-14)

    Máximo Goikoetxea Ferreiro-k ordezkatua

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1989-11-14)